Haliks
 

Rašanās cēloņi

Pēc trihologu datiem blaugznas ir aptuveni 35% zemeslodes iedzīvotāju. Turklāt problēmai ir ne tikai medicīnisks, bet arī sociāls raksturs: pārslas matos un uz apģērba kļūst par kompleksu rašanās iemeslu. Tāpēc aktuāls paliek jautājums: vai eksistē tiešām efektīvs līdzeklis pret blaugznām?


Ģenētiskais faktors

Iedzimti tauku dziedzeru darbības traucējumi, kas saistīti ar ādas uzbūves īpatnībām. Patoloģija izpaužas kā ādas lobīšanās un galvas matainās daļas, kā arī sejas,T-zonas un ķermeņa augšējās trešdaļas apsārtums. Šajā gadījumā tā ir hroniska slimība: atbrīvoties no tās pilnībā neizdosies, bet to var kontrolēt.

Hormonālās kļūmes

Bieži vien tie ir saistīti ar vecuma izmaiņām organismā. Blaugznas parasti rodas laika periodā no 14 līdz 25 gadiem, kad ir aktīva tauku dziedzeru sekrēcija. Tas pats ir vērojams, ja tiek izjaukts līdzsvars starp vīriešu un sieviešu hormoniem. Ar gadiem tauku dziedzeru darbības aktivitāte samazinās. Tāpēc vecumā pēc 50 gadiem blaugznas gandrīz neparādās.

Nepareizs dzīves veids

Regulāra neizgulēšanās, fiziskas pārslodzes, stress — tas viss noved pie traucējumiem gremošanas un endokrīnās sistēmas darbībā. Situāciju saasina kaitīgie ieradumi: smēķēšana, alkohola lietošana, taukaini un saldi ēdieni. Līdz ar to rodas ādas dabiskās mikrofloras un tauku dziedzeru sekrēcijas traucējumi.

Ādas slimības

Pastiprinātas galvas ādas zvīņošanās iemesls var būt psoriāze, atopiskais dermatīts un citas ādas saslimšanas, tai skaitā infekcijas. Patogēnie mikroorganismi iznīcina epidermu, izraisot paaugstinātu tās šūnu atdalīšanos. Īpaši strauji process noris uz novājinātas imunitātes fona.

Simptomi

Trihologi blaugznas dēvē par sindromu, jo tas ir konkrētu izpausmju kopums. Cilvēki, kas nav saistīti ar medicīnu, bieži jauc to ar smagām ādas slimībām, piemēram, seborejisko dermatītu. Daļa taisnības tajā ir: abus stāvokļus izsauc viena un tā pati sēnīte, kas lokalizēta uz galvas matainās daļas. Atšķirība ir procesa stadijās: blaugznas rodas, kad Pityrosporum ovale veido 74% no visas mikrofloras. Ja rādītājs pārsniedz 83% — tas jau ir seborejiskais dermatīts.

Atpazīt blaugznu pazīmes nav grūti. Pirmā no tām — pārslu, kas izplatās vienmērīgi vai arī koncentrējas pieres daļā un galvvidū, rašanās. Sindroma attīstība rada ādas apsārtumu, niezi, sastieptības sajūtu. Blaugznu zvīņas veido savdabīgu "garozu", kas traucē matu folikulu elpošanai un barošanai, izraisot sausumu, matu lūšanu un izkrišanu.

Risinājums

Ja jums rodas problēmas ar blaugznām, tad pēc savas pieredzes zināt, cik grūti ar tām tikt galā. Neviens plaši reklamētais šampūns pret blaugznām nav spējīgs tikt galā ar cēloni: mazgāšanas līdzekļi labākajā gadījumā samazina daļiņu daudzumu. Beidzot ir atrasts efektīvs līdzeklis. Putas HALIKS satur unikālu komponentu kopumu, kā rezultātā tās kompleksi iedarbojas uz galvas ādu:

 • Pretsēnīšu

  Pretsēnīšu. Dabīgai sastāvdaļai Dermosoft® decalact liquid piemīt triklozāna un klimbazola īpašības: aktīvi cīnās pret sēnīšu vairošanos. Normalizē tauku dziedzeru darbību, tādējādi novēršot blaugznu rašanās cēloni.

 • Mitrinošas un barojošas

  Mitrinošas un barojošas. Mazmolekulāra hialuronskābe nodrošina dziļo ādas slāņu mitrināšanu, novēršot tās sausumu. Tādas pašas īpašības ir dabīgajam ektoīnam, kas turklāt šūnas pasargā no temperatūras radītā stresa.

 • Attīrošas

  Attīrošas. Salicilskābe un AHA komplekss veicina saudzīgu atmirušo šūnu nolobīšanos. Pateicoties tam tiek atbrīvoti tauku dziedzeru kanāli, kas pasargā no furunkulozes attīstības. Mazina iekaisumus un dziedē skrāpējumus sakasījuma vietās.

Haliks: putas galvas un ķermeņa kopšanai

HALIKS - putas galvas un ķermeņa kopšanai, putu cena - € 30

No radītāja

Putas HALIKS ir ārstes-dermatoloģes Tatjanas Ļiņovas un laboratorijas Ādas Akadēmijа kopīgā darba rezultāts. Apvienojot praktisko pieredzi un zinātniskos pētījumus, speciālisti radīja universālu līdzekli, kas atrisina galvas, sejas un ķermeņa ādas problēmas, iedarbojoties uz to rašanās iemeslu. Tādēļ rezultāts pamanāms jau pēc dažām lietošanas reizēm un saglabājas ilgu laiku.

Esmu praktizējošs ārsts-dermatologs, un katru dienu pie manis nāk cilvēki ar problemātisku ādu. Darba gadi liecina: lai nodrošinātu pareizu aprūpi un ādas slimību profilaksi, nepieciešams universāls, viegli lietojams un tajā pašā laikā efektīvs produkts. Par pamatu maniem ieteikumiem putu HALIKS radīšanai kalpo mana personīgā pieredze saskarsmē ar pacientiem. Tā radās universāls līdzeklis galvas, sejas un ķermeņa ādai, kas ir efektīvs un drošs.

Haliks: Tatjana Ļiņova, ārste-dermatoloģe

Tatjana Ļiņova, ārste-dermatoloģe

Haliks: Tatjana Ļiņova, ārste-dermatoloģe

Kā tas darbojas

Pirms sākat lietot HALIKS, nedaudz sakratiet flakonu. Uzklājiet līdzekli uz plaukstas. Vienmērīgi izlīdziniet pa galvas mataino daļu, rūpīgi iemasējiet to ādā. No šī brīža putas jau sāk savu darbību. Lai iegūtu sīkāku instrukciju par lietošanu, noskatieties video.

Atsauksmes

HALIKS unikālās īpašības atzinīgi novērtējuši jau tūkstošiem vīriešu un sieviešu, kam ir problēma ar galvas ādu. Putas ir kļuvušas par pirmo palīgu ne tikai blaugznu ārstēšanā, bet arī to profilaksē. Pateicoties aizsargājošai, mitrinošai un barojošai iedarbībai, inovatīvais līdzeklis palīdz uzlabot vispārējo epidermas stāvokli un stiprināt matus.

Lietoju putas HALIKS tikai 2 nedēļas, bet no blaugznām vairs nav ne miņas. Pazuda taukainais spīdums, mati izskatās pilnīgi veseli.
Kāds atvieglojums vairs nejust šo nogurdinošu niezi, nemēģināt noņemt ar ķemmi šīs drausmīgās pārslas! Es divus gadus mocījos ar taukaino seboreju, cīņai pret blaugznām esmu izmēģinājusi gan šampūnus, gan tautas līdzekļus— nekas nedeva rezultātu. Putas HALIKS palīdzēja jau no trešās reizes. Liels paldies ražotājiem!
Man ir 25 gadi, un no tiem gadus 4 netieku vaļā no blaugznām. Nevar vilkt mugurā tumšu uzvalku — kauns no apkārtējo skatieniem. Putas HALIKS man ieteica draudzene. Es jau sen atmetu ar roku, bet šoreiz patiešām kļuva labāk! Lai gan es tikai sāku tās lietot, blaugznu jau ir daudz mazāk un āda vairs neniez. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu.
Es nopirku HALIKS sejai: man ir sausa āda, nolēmu pamēģināt. Sala laikā pastaigāju bez cepures, parādījās blaugznas. Tad es putas uzklāju uz galvas — viss pārgāja ļoti ātri. Ērti, ka tās var lietot gan uz sejas, gan citur. Nav jāiegādājas kaudze dažādu līdzekļu.
Putas HALIKS ļoti patika: patīkama tekstūra, viegli uzklājamas. Bet pats galvenais — patiešām palīdz. Ne šampūni, ne ziedes, ne darvas ziepes pret blaugznām nedod tādu efektu.

Piegāde

Lai pasūtītu HALIKS piegādi, jāaizpilda pasūtījuma forma, norādot savu adresi un kontakttālruni. Ja vēlaties saņemt putas konkrētā laikā, lūdzu, norādiet to komentāros. Mēs piedāvājam 3 piegādes metodes, atkarībā no jūsu atrašanās vietas:

 • Pakomāti OMNIVA

  Pakalpojums tiek sniegts Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pasūtījuma piegādes laiks- 1-2 dienas, saņemt preci jūs varat pakomātā.

 • OMNIVA kurjeru pakalpojumi

  Tiek piedāvāts Eiropas Savienības valstīs. Baltijas valstīs piegāde aizņem 1-2 dienas, uz citām Eiropas valstīm preces piegāde aizņems maksimums 8 dienas.

 • LATVIJAS PASTA pakalpojumi

  Pakalpojums pieejams jebkurā vietā pasaulē. Pasūtījums tiks piegādāts jums 7-14 dienu laikā pēc pieteikuma noformēšanas un maksājuma veikšanas.


Pirkt