Haliks
 

Rašanās cēloņi

Psoriāze ir viena no visnoslēpumainākajām slimībām. Zinātniekiem izdevās noteikt, kas šajā periodā notiek ar slimnieka organismu, bet noskaidrot reālo psoriāzes iemesluzinātne tā arī nespēja. Tieši imūnās sistēmas traucējumu un patoloģisko izmaiņu organismā rezultātā šūnas sāk dalīties 10 reizes ātrāk nekā veselam cilvēkam. Bet ārējie faktori tikai saasina situāciju un var izraisīt sarkano, virs ādas virsmas izcelto plankumu veidošanos:

Ādas bojājumi

Mazākais iegriezums un pat kukaiņu kodums var izraisīt psoriāzi. Līdzīgi "iedarbojas" pārākass, ādu kairinošs apģērbs un pārliecīgi saules stari. Bet siltā klimatā ar augstu gaisa mitrumu pacients var justies ievērojami labāk. Un, protams, pīrsings un tetovējumi ir aizliegti (izdarīt tos var, bet par to nāksies samaksātar ilgstošu saasinājumu).

Medikamenti un infekcijas

Nereti zāles, kas domātas, lai atvieglotu to vai citu slimību, kļūst par psoriāzes iemeslu. Šajā sarakstā ir iekļauti atsevišķi betablokatoru veidi, hidroksihlorokvīns un litijs, kā arī diezgan populārs ibuprofēns. Bet arī ielaista infekcija, piemēram, streptokoks spēj izraisīt sausu, virs ādas virsmas izceltu plankumu veidošanos.

Kaitīgi paradumi

Ja psoriāze nepāriet, pilnībā jāpārskata savs dzīvesveids un jāatsakās no alkohola lietošanas un smēķēšanas (gan aktīvās, gan pasīvās). Gadījumā ar alkoholu lieta var nonākt līdz bīstamām blakusparādībām – alkohols nav savienojams ar dažiem psoriāzes zāļukomponentiem. Bet cigaretes vispār atbrīvolielu brīvo radikāļu daudzumu, kas uzsāk aktīvu pro-iekaisuma citokīnu izstrādi.

Negatīvas emocijas

Jebkurš stress, spēcīgi pārdzīvojumi un dvēseles traumas var kļūt paršīs slimības saasināšanās iemeslu. Tāpēc kopējam noskaņojumam ir viena no galvenajām nozīmēm slimības saasinājuma riska samazināšanā.

Simptomi

Maz ir to, kas zina, kā izskatās psoriāze, kamēr paši nesaskaras ar šo saslimšanu. Vispirms slimība skar nelielusādas laukumus: gar matu augšanas līniju, elkoņa locītavās un zem ceļgaliem. Turklāt cilvēks izjūt tikai vieglu niezi un pamana ādas virsmas apsārtumu.

Pēc tam jau slimība izpaužas kā papulu – sīku sarkanu plankumu veidošanās, kas paceļas virs ādas virsmas un saplūst diezgan lielās, zvīņainās plāksnītēs. Tomēr līdzīgi simptomi ir arī ekzēmai, tāpēc uzmanību vajag pievērst citām psoriāzes pazīmēm: tā ir ādas lobīšanās un nieze uz bojātām ķermeņa daļām; daudzslāņainība ("nolobot" zem zvīņām redzams dziļāks un blīvāks plankums); sudrabains papulu tonis; plaisas un sastrutojumi (ielaista slimība); nagu plāksnes padziļinājums, plankumainība.

Nedaudz retāk sastopams vēl viens pustulozās psoriāzes simptoms – psoriātiskais artrīts, no kura cieš 10-30% pacientu. Šajā gadījumā slimību pavada sāpes locītavās.

Risinājums

Ko darīt, ja jūs saskārāties ar pirmajām psoriāzes pazīmēm? Galvenais – laikus pamanīt slimību un sākt cīņu ar to. Tā ka, tiklīdz uz galvas parādās kreveles, dodieties meklēt efektīvu līdzekli. Par īstu glābiņukļūs putas HALIKS. To darbība ir balstīta uz visu sastāvdaļusabalansētību, kuras dziļi iekļūst ādā un nodrošina ne tikai virspusēju iedarbību, bet arī kompleksu atveseļošanās efektu:

 • Komplekss Dermosoft® decalact liquid

  Komplekss Dermosoft® decalact liquid. Galvenā sastāvdaļa, kuras iedarbība pēc rezultāta ir līdzīga regulārai klimbazolaun triklozāna izmantošanai. Vielai piemīt pretsēnīšu iedarbība, tā normalizē tauku dziedzeru darbību un ādas virsējo slāni aizsargā no mikroorganismiem.

 • Mazmolekulārā hialuronskābe

  Mazmolekulārā hialuronskābe. Tas ir polisaharīds, kas jau atrodas cilvēka organismā, tādēļ organisms to viegli uzsūc un "pieņem". Viela ļauj putām dziļāk iekļūt epidermas slāņos un noturēt ādai nepieciešamo mitrumu.

 • Salicilskābe

  Salicilskābe. Viens no būtiskiem jebkura pīlinga komponentiem. Viela ātri iekļūst epidermā, kanālus attīra no ādas taukiem un veicina efektīvu atmirušo daļiņu nolobīšanos. Pēc tam skābe paātrina šūnu reģenerāciju, izlīdzina ādas reljefu un sadziedē sīkus bojājumus.

 • Ektoīns

  Ektoīns. Betaīnu – vielu grupas,kas atbild par šūnu aizsardzību no negatīvās ārējās iedarbības, - pārstāvis. Tas novērš turpmāko slimības saasināšanos oksidatīvā stresa vai augstas temperatūras iedarbības gadījumā.

Tomēr atcerieties, ka psoriāze ir hroniska slimība. Tā ka no šī brīža jums būs ne tikai jārūpējas par savu ādu, bet arī jāseko dzīvesveidam.

Haliks: putas galvas un ķermeņa ādas kopšanai

HALIKS - putas galvas un ķermeņa ādas kopšanai, putu cena - € 30

No radītāja

Meklējot labāko līdzekli pret psoriāzi, savus spēkus apvienoja praktizējoša ārste-dermatoloģe ar ilggadēju pieredzi Tatjana Liņova un laboratorija Ādas Akadēmijа, kurā krājumā ir daudz novatorisku izstrāžu. Tās izvirzīja mērķi – radīt vienkāršu, bet efektīvu produktu, kas būtu piemērots dažādu ķermeņa un galvas ādas slimību profilaksei un aprūpei to gadījumā. Par risinājumu kļuva putas HALIKS,kuru unikālā formula deva pārsteidzošus rezultātus – komponenti sāk darboties uzreiz pēc nokļūšanas epidermā, bet pirmais pozitīvais efekts kļūst pamanāms jau pēc 3-4 lietošanas reizēm.

Esmu praktizējošs ārsts-dermatologs, un katru dienu pie manis nāk cilvēki ar problemātisku ādu. Darba gadi liecina: lai nodrošinātu pareizu aprūpi un ādas slimību profilaksi, nepieciešams universāls, viegli lietojams un tajā pašā laikā efektīvs produkts. Par pamatu maniem ieteikumiem putu HALIKS radīšanai kalpo mana personīgā pieredze saskarsmē ar pacientiem. Tā radās universāls līdzeklis galvas, sejas un ķermeņa ādai, kas ir efektīvs un drošs.

Haliks: Tatjana Ļiņova, ārste-dermatoloģe

Tatjana Ļiņova, ārste-dermatoloģe

Haliks: Tatjana Ļiņova, ārste-dermatoloģe

Kā tas darbojas

Pirms sākat lietot HALIKS, nedaudz sakratiet flakonu. Uzklājiet līdzekli uz plaukstas. Vienmērīgi izlīdziniet pa galvas mataino daļu, rūpīgi iemasējiet to ādā. No šī brīža putas jau sāk savu darbību. Lai iegūtu sīkāku instrukciju par lietošanu, noskatieties video.

Atsauksmes

Kā ārstēt psoriāzi? Šo jautājumu uzdod tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Tūkstošiem pacientu, kas ir noguruši no nomācošās cīņas ar hronisko slimību. Tūkstošiem to, kuri grib justies droši, nevisnolobījušos un apsārtušo ādu slēpt no svešiem skatieniem. Tiem putas HALIKS ir īsta dāvana. Precīzi noteiktais līdzsvars starp aktīviem komponentiem ļauj tikai pēc dažām lietošanas reizēm ievērojami uzlabot ādas stāvokli, atgriezt tai veselīgu izskatu un atbrīvoties no apnikušās niezes. Un te, lūk, ir viņu stāsti.

Kad uz ādas pamanīju lobošos izsitumus, sāku skraidīt pie ārstiem-dermatologiem. Diagnoze – psoriāze. Te arī sākās mana cīņa ar šo kaiti – krēmi, eļļas, losjoni, atkal krēmi un tā tālāk. Pēc kāda laika uzdūros atsauksmei par vienu līdzekli un nolēmu pie ārstējošā ārsta precizēt, vai „Elidel” derēs pret psoriāzi. Viņš solīja, ka jā, bet vēlamā efekta nebija. Visbeidzot draudzene atsūtīja informāciju par putām HALIKS. Noticēt tam nenoticēju, bet pamēģināt bija vērts. Un kas par brīnumu! Pagāja 2 nedēļas, un apsārtums praktiski nav redzams. Turpināšu lietot un ceru, ka no psoriāzes man paliks vienīgi atmiņas!
Pirms pāris gadiem man izdevās izārstēt psoriāzi, bet šoziem tāatkalatgādināja par sevi (vai nu nosalu kaut kur, vai džemperis noberza). Ja godīgi, nebija ne spēka, ne vēlēšanās atkal iziet cauri daudzajām procedūrām. Un tāpēc nolēmu izmēģināt jaunu līdzekli - cerēju ātri novērst simptomus, kamēr apsārtums ir minimāls. Un jau 3. dienā (mazgājos katru dienu) slimība sāka atkāpties, nepaguvusi nonākt līdz "lobīšanās" stadijai. Tagad HALIKS vienmēr ir pa rokai!
Jau vairākus gadus es dzīvoju ar psoriāzi. Turklāt norit tākaut kādā gausā formā un praktiski netraucē –te vienā, tecitā vietā laiku pa laikam parādāssīki plankumiņi, kuri pēc pāris mēnešu pretsēnīšu krēmu lietošanas noiet. Atradu pozitīvas atsauksmes par HALIKS un nolēmu pamēģināt. Un,lūk, ko var teikt – uz manas ādas pat pēdas no psoriāzes nav palikušas. Šīs putas ir labākais profilakses līdzeklis EVER! Pat vīriešiem))
Dzīvoju Skandināvijā, tā ka āda pastāvīgi cieš no pārliekas atdzišanas. Šādos apstākļos atbrīvoties no psoriāzes praktiski nav reāli – pirms doties ārā, neuzklāsi taču 10 "aizsardzības" krēmus. Un te jāpateicasputām HALIKS. Lietoju putas kā parastu kopšanas līdzekli un esmu vienkārši neizsakāmi apmierināta ar ādas stāvokli. Tīra, vesela... Paldies tiem, kas izgudroja šādu kosmētiku!
Ja man palūgtu nosaukt 3 putu HALIKS labākās īpašības, es atbildētu pat nedomājot. 1. – efektīvas (nav nekādas psoriāzes nu jau 4 mēneši). 2. – ērtas (pietiek tās uzklāt uz sejas rītā un vakarā). 3. –pieejamas (cena nav augsta). Jūs padarījāt mani laimīgu (un skaistu). Visiem putu radītājiem milzīgs paldies!

Piegāde

Lai pasūtītu HALIKS piegādi, jāaizpilda pasūtījuma forma, norādot savu adresi un kontakttālruni. Ja vēlaties saņemt putas konkrētā laikā, lūdzu, norādiet to komentāros. Mēs piedāvājam 3 piegādes metodes, atkarībā no jūsu atrašanās vietas:

 • Pakomāti OMNIVA

  Pakalpojums tiek sniegts Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pasūtījuma piegādes laiks- 1-2 dienas, saņemt preci jūs varat pakomātā.

 • OMNIVA kurjeru pakalpojumi

  Tiek piedāvāts Eiropas Savienības valstīs. Baltijas valstīs piegāde aizņem 1-2 dienas, uz citām Eiropas valstīm preces piegāde aizņems maksimums 8 dienas.

 • LATVIJAS PASTA pakalpojumi

  Pakalpojums pieejams jebkurā vietā pasaulē. Pasūtījums tiks piegādāts jums 7-14 dienu laikā pēc pieteikuma noformēšanas un maksājuma veikšanas.


Pirkt