Haliks
 

Rašanās cēloņi

Dabaādu ir apveltījusi ar drošu aizsardzību pret mitruma zudumu. Par tānoturēšanu atbildīgsir epidermas ārējais slānis un lipidā plēve, kas veidojas no tauku dziedzeru izdalījumiem. Bet šāda barjera nav visiem — ādas sausums var būt iedzimts, tas ir saistīts ar ģenētiku. Citos gadījumos problēma rodas kā ādas slimību -psoriāzes vai atopiskā dermatīta - sekas. Bet visbiežāk pārāk sausa āda — tas ir negatīvu faktoru iedarbības rezultāts. Tajā skaitā:


Vecuma izmaiņas

Ar ādas mitrumatrūkumu saskaras vairāk nekā 85% sieviešu, kas ir vecākas par 40 gadiem. Tas ir saistīts ar dabisku tauku dziedzeru aktivitātes mazināšanos. Gadiem ejot ādas tauki izdalās mazāk, epiderma pakāpeniski sāk žūt, "ūdeni noturošā" barjera kļūst vājāka, un āda mitrumu sāk zaudēt lielos daudzumos. Tasizraisaādas "nogurumu", elastības zudumu, tieksmi uz ādas lobīšanos, grumbu parādīšanos.

Temperatūras faktori

Sausai ādaidabiski piemīt paaugstināta jutība pret karstu un aukstu gaisu. Bet arī citu tipuādu var padarīt pārāk sausu, ja ilgi atrodas aukstā gaisā vai pakļauj pārāk intensīvai saules staru iedarbībai. Gan viens, gan otrs iznīcina slāni, kas šūnās palīdz saglabāt mitrumu. Tas ir iemesls, kāpēc dermatologi stingri iesaka ziemā sargāties no apsaldējumiem, bet vasarā svelmē neuzturētiespārāk ilgi.

Agresīvi kosmētiskie līdzekļi

Pietiek atcerēties pirms 25 gadiem populārās antibakteriālās ziepes, kas līdz ar kaitīgiem mikroorganismiem iznīcināja dabīgo tauku plēvīti, kā rezultātā taustot āda kļuvaraupja un nedzīva. Līdzīgas sastāvdaļas līdzekļos pret pinnēm un taukainu spīdumu bieži vien ne tikai kaitē epidermai, bet arī izjauc normālu tauku dziedzeru darbību. Aizraušanās ar šādiem līdzekļiem novedīs pie tā, ka turpmāk var būt nepieciešama nopietna ārstēšanās.

Nepareizs dzīvesveids

Daudzi uzskata, ka ārējā ādas mitrināšana ir pietiekama, lai saglabātu ādas veselību. Patiesībā liela loma ir organisma stāvoklim kopumā. Ja Jūs dzerat maz ūdens, tas neizbēgami atspoguļosies uz ādas. To pašu var teikt par nepareizu uzturu un pastāvīgu stresu, kas kļūst par organisma atūdeņošanās iemeslu. Starp galvenajiem "ienaidniekiem" ir kaitīgie ieradumi: piemēram, smēķēšana ļoti sausina ādu.

Simptomi

Sākumā precizēsim: sausa āda un pāržāvēšana nav viens un tas pats. Pirmais termins raksturo dabīgo tipu, otrais — slimīgu stāvokli. Mitruma trūkums var skart arī taukainu un kombinētu ādu.

Lai laicīgi sev palīdzētu, jāzina ādas problēmas simptomus. Ja jūs pamanāt, ka sejas krāsa kļuvusi blāvāka, rodas aktīvaslobīšanās perēkļi —laiks celt trauksmi. Taukaina āda sāk izdalīt vēl vairāk tauku un kļūst pelēcīga, kas liecina par normālu procesu traucējumiem mitruma trūkuma dēļ.

Ne mazāk acīmredzamas pāržāvētas ādas pazīmes ir ādas apsārtums, nieze, biežas alerģiskas reakcijas. Ielaistos gadījumos āda var plaisāt. Tas īpaši raksturīgi ir sausai un jaukta tipa ādai.

Vēl viena dehidratācijas izpausme — tā ir savilkuma sajūta, kas pastiprinās pēc mazgāšanas. Dažreiz šo sajūtu nevar noņemt pat mitrinošs krēms. Ja nekavējoties netiek veikti pasākumi, drīz izveidosies grumbiņas — vispirms pie acīm.

Risinājums

Ierastie krēmi, maskas un citi kosmētiskie līdzekļi ādas mīkstināšanai nedod jūtamu rezultātu, jo toiedarbība ir tikai virspusēja. Bet tagad ir līdzeklis, kas ir bagāts ar mitrinošām dabiskas izcelsmes sastāvdaļām, — putas HALIKS. Sabalansētas sastāvdaļas iekļūst dziļiādā iekšā. Pateicoties tam, tiek panākts visaptverošsatveseļojošs efekts:

 • Mitrināšana

  Mitrināšana. Mazmolekulārā hialuronskābe ir dabīga viela, kas atrodas cilvēka organismā, turklāt 1/2 tāsdaudzuma atrodas ādā. Tai piemīt spēcīga mitrinoša iedarbība, kas spēj sasniegt bazālos dermas slāņus.

 • Mitruma saglabāšana ādā

  Mitruma saglabāšana ādā. Tas ir ļoti svarīgi, ja āda ir pāržāvēta. Dabīgais ektoīns HALIKS sastāvā darbojas kā mitrumu noturošs aģents, kas novērš ūdens zudumu. Klīniski pierādīts: sastāva ar ektoīnu izmantošana 2 reizes dienā 12 dienas mitruma saturu dermas šūnās palielina par 45-50%.

 • Aizsardzība pret negatīviem ārējiem faktoriem

  Aizsardzība pret negatīviem ārējiem faktoriem. Ektoīns un mazmolekulārā hialuronskābe aizsargā epidermu no toksisku produktu ietekmes, no oksidatīvā un temperatūras stresa. AHA un BHA skābēmpiemīt antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība.

Haliks: putas galvas un ķermeņa ādas kopšanai

HALIKS - putas galvas un ķermeņa ādas kopšanai, putu cena - € 30

No radītāja

Ādas sausums var kļūt ne tikai par ikdienas neērtību avotu, bet arī par nopietnudermatoloģisko slimību sākumu. Putu HALIKS izstrādes pamatā ir ilggadējie praktizējošas ārstes Tatjanas Liņovas novērojumi un Ādas Akadēmijаs laboratorijas zinātniskie sasniegumi. Kopīgā darba rezultātā radās inovatīvs līdzeklis, efektīvs un viegli lietojams. Pateicoties unikālajai formulai, HALIKS ir vienlīdz piemērots sejas, ķermeņa un galvas ādai — aktīvās sastāvdaļas uzreiz sāk darbu, bet pozitīvas izmaiņas ir pamanāmas jau pēc 3-4 izmantošanas reizēm.

Esmu praktizējošs ārsts-dermatologs, un katru dienu pie manis nāk cilvēki ar problemātisku ādu. Darba gadi liecina: lai nodrošinātu pareizu aprūpi un ādas slimību profilaksi, nepieciešams universāls, viegli lietojams un tajā pašā laikā efektīvs produkts. Par pamatu maniem ieteikumiem putu HALIKS radīšanai kalpo mana personīgā pieredze saskarsmē ar pacientiem. Tā radās universāls līdzeklis galvas, sejas un ķermeņa ādai, kas ir efektīvs un drošs.

Haliks: Tatjana Ļiņova, ārste-dermatoloģe

Tatjana Ļiņova, ārste-dermatoloģe

Haliks: Tatjana Ļiņova, ārste-dermatoloģe

Kā tas darbojas

Pirms sākat lietot HALIKS, nedaudz sakratiet flakonu. Uzklājiet līdzekli uz plaukstas. Vienmērīgi izlīdziniet pa galvas mataino daļu, rūpīgi iemasējiet to ādā. No šī brīža putas jau sāk savu darbību. Lai iegūtu sīkāku instrukciju par lietošanu, noskatieties video.

Atsauksmes

Kā samazināt ādas sausumu? Atbildi uz šo jautājumu meklē simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē. Putas HALIKS kļuva par īstuatradumu ikvienam, kas ir vīlies parastajos mitrinošajos, mīkstinošajos un barojošajos sastāvos. Pateicoties stingramdabīgo vielu līdzsvaram, HALIKS atgriež ādai veselīgu krāsu, novērš lobīšanos, niezi, savilkuma sajūtu un citas nepatīkamas izpausmes, kas pavada pāržāvēšanu. Apliecinājums tam ir daudzaspircēju atsauksmes.

Paldies! Esmu ļoti apmierināta un pārsteigta par ātri sasniegto rezultātu. Lietoju produktu mazāk kā nedēļu un esmu uzveikusi sauso ādu uz rokām un kājām! Ļoti plašs produkta pielietojums! Noteikti iesaku ))
Paldies,par izlozē laimēto Haliks produktu. Esmu ļoti apmierināta,jo šobrīd grūtniecības laikā ir parādījušies dažādi sausi ādas pleķi par kuriem sūdzoties atbilde - tā vienkārši mēdz būt. Tas pats ir arī ar izsitumiem. Tad lietojot šo produktu ar tiem esmu problēmu atrisinajusi. Lietoju jau vairāk kā divas nedēļas katru vakaru uz sejas pirms došanās gulēt.
Iegādājos un atsauksmes ir patiešām lieliskas! Matu ada un sejas ada pēc visiem grimiem un pasakumiem bija sausa un nogurdināta , bet ar šīm putām situacija ir loti uzlabojusies un viņu lietošana ir tik ātra un ērtā ! Loti loti iesaku un tikko pasūtīju interneta vel vienu pudeli. Ps: man piirmo turējās mēnesī.

Piegāde

Lai pasūtītu HALIKS piegādi, jāaizpilda pasūtījuma forma, norādot savu adresi un kontakttālruni. Ja vēlaties saņemt putas konkrētā laikā, lūdzu, norādiet to komentāros. Mēs piedāvājam 3 piegādes metodes, atkarībā no jūsu atrašanās vietas:

 • Pakomāti OMNIVA

  Pakalpojums tiek sniegts Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pasūtījuma piegādes laiks- 1-2 dienas, saņemt preci jūs varat pakomātā.

 • OMNIVA kurjeru pakalpojumi

  Tiek piedāvāts Eiropas Savienības valstīs. Baltijas valstīs piegāde aizņem 1-2 dienas, uz citām Eiropas valstīm preces piegāde aizņems maksimums 8 dienas.

 • LATVIJAS PASTA pakalpojumi

  Pakalpojums pieejams jebkurā vietā pasaulē. Pasūtījums tiks piegādāts jums 7-14 dienu laikā pēc pieteikuma noformēšanas un maksājuma veikšanas.


Pirkt